براکت دیواری, براکت دیواری تلویزیون, پایه دیواری تلویزیون, خرید پایه دیواری تلویزیون, مرکز فروش براکت تلویزیون, مقالات آموزشی

پایه دیواری تلویزیون: بیشترین استفاده نسبت به تزئینات دیواری

پایه دیواری تلویزیون: بیشترین استفاده نسبت به تزئینات دیواری

روزهایی که تلویزیون بر روی یک میز و یا یک قفسه قرار می گرفت رو به پایان است. شاید شما علاقه مند به سادگی هایی که قبلا وجود داشت باشید، اما توجه داشته باشید که تلویزیون های جدید دارای قابلیت هایی هستند که نباید آنها را نادیده گرفت.

قابل ذکر است که تکنولوژی تنها مربوط به کیفیت تصویر و سیستم صوتی نیست. صفحه نمایش مسطح این امکان را فراهم می کند تا بتوانید از فضاهایی که در منزل وجود دارد بیشترین بهره را ببرید. همچنین نصب تلویزیون بر روی دیوار توسط براکت دیواری یا پایه دیواری تلویزیون این امکان را می دهد تا از جابه جایی و استفاده از میزها و قفسه های سنگین رهایی پیدا کنید.

پایه دیواری تلویزیون پلاسما / ال سی دی

انواع پایه دیواری تلویزیون اغلب برای Plasma TV و LCD TV مورد استفاده قرار می گیرد. به طور طبیعی، تمامی تلویزیون ها با هر نوعی و برندی می توانند بر روی دیوار نصب شوند. از مهمترین مسائلی که برای نصب TVها بر روی دیوار وجود دارد مخفی کردن سیم ها می باشد، که یک راه حل هنرمندانه برای این مسئله وجود دارد. شما می توانید از یک برقکار کمک بگیرید تا تمامی کابل هایی که به تلویزیون شما متصل می شود را در درون دیوار مخفی نماید. اگر نمی خواهید که هزینه زیادی صرف این کار نمایید می توانید از کیت های مخفی سازی کابل استفاده نمایید.

نصب و راه اندازی Plasam TV / LCD TV بر روی دیوار

جهت نصب تلویزیون بر روی دیوار دو مهارت اولیه مورد نیاز است، اولین مهارت داشتن توانایی برای پیچ کردن ریل های براکت تلویزیون یا پایه بر روی دیوار و قرار دادن TV بر روی آن است و دومین مهارت داشتن دانش اولیه از سیستم برق کشی می باشد. اگر شما فکر می کنید که نمی توانید این کار را انجام دهید بهتر است از یک شخص که در این زمینه مهارت دارد کمک بگیرید.

یکی از تفاوت های بین تلویزیون پلاسما و ال سی دی این است که LCD TVها به طور قابل توجهی سبکتر از همتای خود (TV Plasma) می باشد. این بدین معنی است که شما می توانید با زدن تنها یک میخ LCD TV خود را بر روی دیوار نصب نمایید. هرچند هنوز شما جهت محکم نگاه داشتن تلویزیون بر روی دیوار نیازمند به استفاده از پایه دیواری هستید.

شاید این مقاله را نیز بپسندید: 4K – 8K زمان خرید تلویزیون ال ای دی

تلویزیون های پلاسما به دلیل روشنایی بیشتر و زاویه دید بهتر و طیف رنگی گسترده تر دارای محبوبیت بیشتری هستند. با این حال وزن سبکتر تلویزیون های LCD صفتی است که این نوع TVها را محبوب ساخته است.

سفارشی کردن اتاق نشیمن و پایه دیواری تلویزیون

یکی از بزرگترین مواردی که برای پایه دیواری وجود دارد آزاد سازی فضای بیشتر در منزل می باشد. اما یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد تطبیق پذیری آن با دکوراسیون داخلی می باشد. به عنوان مثال اگر شما نگران هستید که تلویزیون جدیدتان باعث کند شدن گفتگوهای شما با میهمانتان می شود، یک یا چند صندلی جداگانه در پایین تلویزیون خود قرار دهید.

اما اگر مبلمان اتاق نشیمن شما به گونه ای باشد که به تمامی نقاط اتاق اشراف داشته باشد ممکن است نسبت به مکالمات با میهمان خود یک، کم حسی به وجود آید. اما اگر شما می خواهید از اتاق نشیمن خود به عنوان سینمای خانگی استفاده کنید، می‌توانید تمام مبلمان خود را در اطراف تلویزیونتان قرار دهید.

نوشته های مشابه