فروشگاه ال سی دی آرم از ابتدای سال 1378 فعالیت تجاری خود را در مجتمع تجاری علاالدین آغاز نموده است و با همکاری مستمر بیش از یک دهه با شرکت های معتبر از یک سو و کاربران گرامی از سوی دیگر همیشه توانسته در صنعت آی تی حضور فعال داشته باشد.

حسن سابقه طولانی مدت ما گواه این ادعاست. فروشگاه ال سی دی آرم LCDArm از سال 1385 با درک نیاز مبرم کاربران به جهت سهولت استفاده از مانیتورهای خود در مکان های مختلف و یا فضاهای خاص و با رعایت اصول ارگونومی برای اولین بار اقدام به ارائه متنوع ترین پایه های نصب فلزی PLASMA , LED TV, LCD TV, LED Monitor , LCD Monitor نموده است و این گروه از محصولات را به سبد کالای خود اضافه نموده است.

این فروشگاه همواره تلاش نموده است تا متنوع ترین و کاربردی ترین محصولات را عرضه نماید و هم اکنون به عنوان تخصصی ترین مرکز در این زمینه آمادگی ارائه خدمات می باشد.

به جهت آشنایی هرچه بیشتر کاربران از نحوه استفاده و کاربرد پایه های فلزی و لزوم اطلاع رسانی هرچه بهتر و دقیق تر کاربرد این گونه محصولات، اطلاعات بسیار جامعی در وب سایت قرار داده تا کاربران گرامی بتوانند بسهولت و بدون در نظر گرفتن محدودیت های زمان و مکان، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند و از مزایا و کاربردهای محصولات ما بهرمند شوند.

اینک مفتخریم بعنوان اولین و تخصصی ترین مرکز عرضه پایه های نصب انواع مانیتور، تلویزیون، ویدئو پروژکتور، پلاسما، تبلت، آی پد، خدمتی حتی کوچک به کاربران گرامی جهت رفع نیاز آنها داشته باشیم.