امروزه تلویزیونها حالت صفحه تخت دارند به همین دلیل توانسته اند مشکل کمبود فضای را در خانه های آپارتمانی کوچک و همچنین در اکثر کشورهای بزرگ با جمعیت زیاد، حل کنند. از طرفی این نوع طراحی صفحه، این امکان را فراهم کرده است که بسته به نیاز مشتریان در منزل و یا محیط کاری استفاده شوند. اما بااین وجود استفاده از براکت دیواری جهت نصب تلویزیون به دیوار، این امکان را فراهم می‌کند تا بدون نیاز به میز تلویزیون، که حجم زیادی را اشغال می‌کند، بتوانید از تلویزیون استفاده نمایید.

با استفاده از براکت دیواری برای نصب تلویزیون روی دیوار، می‌توانید حجم اشغال شده توسط آنرا به طرز شگفت آوری کاهش دهید. از طرفی نیاز به میز تلویزیون برای آن نخواهید داشت. با توجه به این نکته که می‌توان پایه تلویزیون را در محل مناسب نصب و با ارتفاع دلخواه تنظیم کرد، دیگر نیازی نیست که نگران مسائلی همچون تنظیم ارتفاع نمایشگر برای تماشای راحت در منزل و یا در محل کار باشید. در اکثر موارد استفاده از براکت دیواری و به ویژه مدل‌های جدید‌تر آن می توان زاویه و طرز قرارگیری صفحه‌ی نمایشگر تلویزیون را به راحتی و حتی پس از نصب و قرارگیری آن روی دیوار و یا سقف نیز به صورت دلخواه و مد نظر تنظیم نمود.

فروش براکت تلویزیون

گروه صنعتی ال سی دی آرم یکی از برترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و تولید پایه دیواری تلویزیون (براکت دیواری تلویزیون) با کیفیت و حرفه‌ای جهت نصب ال سی دی و صفحه نمایشگر تلویزیون و مانیتور می‌باشد. LCDarm با ارائه محصولات ارزشمندی مانند پایه دیواری تلویزیون، پایه سقفی تلویزیون و پایه ایستاده تلویزیون سعی در خدمت رسانی موثر و تامین نیاز ملت شریف ایران دارد. امید است تا با خرید و حمایت مردم از این برند تجاری، شاهد گسترش روز افزون فعالیت و تولید در این شرکت خوش نام ایرانی باشیم.

در ورامین، پیشوا، پاکدشت و قرچک فروش براکت دیواری تلویزیون ال سی دی

قیمت براکت دیواری

اهمیت و کارآیی بالای براکت دیواری یا پایه دیواری تلویزیون برای نصب انواع تلویزیون روی دیوار بسیار روشن و آشکار است، با این وجود هنوز هم پیدا کردن یک تولید کننده پایه تلویزیون که محصولاتی با کیفیت تولید کند، چه در خارج از کشور و چه در داخل کار آسانی نیست. باید به این نکته نیز توجه کرد که با وجود محصولات بی‌کیفیت چینی در بازار ایران، آن هم در تعداد و تنوع بسیار زیاد، با اینکه قبل از خرید پایه نگهدارنده تلویزیون (براکت دیواری) ابتدا به قیمت براکت دیواری توجه می‌کنیم، بهتر است درمورد برند سازنده آن و کیفیت محصولی که قصد خرید آن را داریم اطلاعات کافی کسب نماییم.

از آنجا که ممکن است با انتخاب یک محصول بی‌کیفیت به دستگاه تلویزیون و احیاناً سایر وسایل منزل و محل کار آسیب جبران ناپذیری وارد شود، اهمیت در نظر گرفتن این موضوع بسیار بیشتر می‌شود.

براکت دیواری تولید شده توسط گروه صنعتی ال سی دی آرم به صورت تخصصی و برطبق اصول ارگونومی طراحی و تولید شده است. LCDarm بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده براکت دیواری در ایران، دارای کارگاه تولید براکت در شهرک صنعتی شریفی واقع در جنوب غربی تهران می‌باشد. شما عزیزان خرید عمده براکت دیواری تلویزیون با تلفن واحد جذب نماینده: 09307130426 تماس گرفته و لیست قیمت براکت دیواری را دریافت نمایید.

خرید براکت دیواری

انواع براکت دیواری تلویزیون، براکت سقفی تلویزیون و پایه رومیزی تلویزیون از نمونه محصولات تولید شده توسط ال سی دی آرم هستند و امروزه شرکت LCDarm به عنوان یک شرکت بزرگ، تولید براکت تلویزیون در ایران شناخته شده است و ارسال به تمامی نقاط کشور و خارج از کشور را نیز دارد. توجه داشته باشید که علاوه بر فروش استند تلویزیون، امکان قبول سفارشات تولید: انواع پایه نگهدارنده نمایشگر کامپیوتر و تلویزیون برای صاحبین شرکتها نیز وجود دارد. برای خرید براکت دیواری به صورت عمده در تهران، خیابان جمهوری و یا در شهرستانها با تلفن 09393024511 (واحد فروش عمده) تماس حاصل فرمایید.

از آنجا که قیمت اولیه مواد در بازار ثبات ندارد، لذا جهت اطلاع از لیست قیمت خرید براکت دیواری میتوانید در واتساپ با ما در تماس باشید. در اولین فرصت، لیست قیمت به روز براکت دیواری برای شما ارسال خواهد شد. راهنمای خرید براکت دیواری یا بهترین پایه دیواری تلویزیون از جمله براکت تلویزیون سونی، براکت دیواری سامسونگ، براکت تلویزیون تی سی ال، پایه دیواری تلویزیون ال‌جی و برندهای دیگر توسط مشاورین ما ارائه خواهد شد.

فروش براکت دیواری تلویزیون خرید بهترین مارک پایه دیواری تلویزیون

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون نیز بسیار آسان میباشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد. اما اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید بهتر است برای نصب براکت دیواری تلویزیون از یک نصاب ماهر کمک بگیرید. نحوه نصب براکت دیواری باید دقیق انجام بگیرد چراکه اگر پایه دیواری را به صورت نامناسب نصب کنید، ممکن است منجر به خسارت شود.