راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری تلویزیون LCD مدل TW-300 به روی دیوار

مشخصات فنی :

سایز قابل استفاده : 10 اینچ تا 52 اینچ           وزن قابل تحمل : 50 کیلوگرم               فاصله از دیوار : 38 میلیمتر.

توجه داشته باشید که دیوار و یا سطح نصب پایه دیواری تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی باید قادر به تحمل وزن پایه و نمایشگر را داشته باشد ، در غیر این صورت ساختار محل نصب باید تقویت گردد. برای نصب این مدل از پایه به دو نفر نیازمند می باشیم و عدم استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی و ابزارهای لازم موجب بروز صدمات و جراحات جدی می گردد. این محصول جهت نصب بر روی دیوار آجری و یا دیوار های بتنی طراحی گردیده است. هیچ گاه تلویزیونی با وزن بیشتر از وزن ذکر شده بر روی پایه دیواری (براکت دیواری) تلویزیون نصب ننمایید زیرا امکان خرابی محصول یا باعث بروز صدمات انسانی می گردد.

لطفا قبل از اقدام به نصب براکت تلویزیون ال ای دی به روی دیوار ، دستور العمل و راهنمایی هر بخش را به طور کامل خوانده و سپس اقدام به نصب نمایید. در صورت عدم درک به طور کامل و یا قسمت هایی از دستورالعمل ، لطفا با یک نصاب حرفه ای جهت نصب تماس حاصل فرمایید.

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

گام 1 : ابتدا محل مورد نظر را انتخاب نمایید ، مطمئن شوید که قدرت لازم جهت نگه داری تلویزیون ال سی دی و پایه دیواری تلویزیون LED را داراست. از پایه دیواری کمک بگیرید و محل پیچ ها را مانند شکل زیر علامت بزنید. به تراز بودن پایه و فاصله مناسب براکت دیواری از زمین توجه داشته باشید. سپس جای پیچ ها را دریل کنید به طوری که سوراخ هایی به عمق 50 میلیمتر و قطر 10 میلیمتر ایجاد شود . رولپلاک ها را داخل سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار یکسان نمایید.

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

گام 2 : براکت دیواری را بر روی دیوار قرار داده و با چهار پیچ و واشر مناسب پایه دیواری تلویزیون ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی را در جای خود محکم نمایید.

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

گام 3 : در این مرحله جهت نصب تلویزیون LCD یا تلویزیون LED به دیوار ، باید براکت ها را به پشت مانیتور همان طور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید ، متصل نمایید. ترتیب قرار گرفتن پیچ و واشرها و بوش پلاستیکی را رعایت فرمایید. به محل بسته شدن پیچ ها دقت فرمایید تا متناسب با سوراخ های پشت نمایشگر و متناسب با استاندارد VESA باشد.

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

گام 4 : با راهنمایی از تصویر زیر می توانید نحوه قرار گرفتن براکت پشت نمایشگر بر روی پایه دیواری را ملاحظه فرمایید. بهتر است این کار توسط دو نفر صورت گیرد و تا زمانی که از نصب مناسب براکت دیواری تلویزیون ال سی دی اطمینان حاصل نشده است ، از رها کردن نمایشگر خودداری فرمایید.

راهنمای تصویری نصب براکت دیواری LCD مدل TW-300 به روی دیوار

محلی از دیوار را انتخاب نمایید که محکم و سفت باشد و تحمل 50 کیلوگرم وزن را داشته باشد. شما باید جهت نگهداری و کارکرد صحیح LCD arm ، هر دو ماه یک بار آن را کامل چک نمایید و برای تمیز کردن آن هرگز از پارچه های خیس و یا مرطوب استفاده نکنید همچنین از محصولات LCD arm در محیط های مرطوب استفاده ننمایید.

جهت نصب پایه دیواری تلویزیون، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون یا مانیتور خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.