Blog

تفاوت تلویزیون ال ای دی با ال سی دیتقریبا از سال 1884 میلادی که تلویزیون اختراع گردید، به علت انتقال صوت و تصویر مورد توجه همگان قرار گرفت و سیر تکاملی آن به سمت تلویزیون های سیاه و سفید و بعد تلویزیون های رنگی شکل گرفت، تا جائی که این وسیله جزو جدا نشدنی زندگی مردم شده و عاملی مهم در امر سرگرمی و دستیابی به اخبار جهانی به حساب آمده اند. اولین تلویزیون رنگی به وسیله تکنولوژی‌های پردازش سیگنال دیجیتالی مجتمع، در سال ۱۹۸۳ به بازار عرضه شد.

ادامه مطلب ...

هر آنچه که باید درباره پایه تلویزیون بدانیدبشر از دیر باز همواره به دنبال زیبایی و راحتی بوده است. در این بین اختراعات و ابداعات زیادی صورت گرفته است تا بتوانند نیازهای مردم را تامین کنند.

تلویزیون یکی از بزرگترین و مهمترین اتفاقات زندگی بشر می تواند به شمار رود، چون انسان ها به کمک این وسیله نمایشی می توانند به هر نقطه این دنیا سفر کنند و از برنامه های رفاهی، خبری و ... آن استفاده و بهره بگیرند.

ادامه مطلب ...

ارتفاع تلویزیون-ارتفاع استاندارد تلویزیونامروز ما در مورد تعیین محل تلویزیون خود به یک سوال مهم باید جواب بدهیم: تا چه اندازه ای باید ارتفاع تلویزیون خود را تنظیم کنیم؟

هیچ خانه ای بدون تلویزیون نیست !

تلویزیون تقریبا جز لاینفک هر خانه ای گردیده است از این رو  خانه بدون تلویزیون مانند یک قلعه ای در ابرهاست. در تجربه من نمیتوانم نمونه ای را بیابم که در آن حتی یکی از مشتریان ما، محلی را در خانه خود برای تلویزیون در نظر نگرفته باشد.

ادامه مطلب ...

پایه دیواری تلویزیون: بیشترین استفاده نسبت به تزئینات دیواریروزهایی که تلویزیون بر روی یک میز و یا یک قفسه قرار می گرفت رو به پایان است. شاید شما علاقه مند به سادگی هایی که قبلا وجود داشت باشید، اما توجه داشته باشید که تلویزیون های جدید دارای قابلیت هایی هستند که نباید آنها را نادیده گرفت.

قابل ذکر است که تکنولوژی تنها مربوط به کیفیت تصویر و سیستم صوتی نیست. صفحه نمایش مسطح این امکان را فراهم می کند تا بتوانید از فضاهایی که در منزل وجود دارد بیشترین بهره را ببرید. همچنین نصب تلویزیون بر روی دیوار این امکان را می دهد تا از جابه جایی و استفاده از میزها و قفسه های سنگین رهایی پیدا کنید.

ادامه مطلب ...

4K - 8K زمان خرید تلویزیون ال ای دیپروژکتورهای سینمایی با کیفیت 4K از سال 2004 میلادی توسط شرکت سونی به بازار عرضه شد. اما نهایتا در سال 2012 این تکنولوژی به خاطر کیفیت و وضوح پخش بسیار عالی خود به خانه‌ ها نیز راه یافت . این نمایشگرها به علت ظرافت و باریکی خود، دارای زیبایی خیره کننده ای هستند و با هر نوع دکوراسیونی همخوانی دارند و باعث می شوند منزل شما بسیار مجلل تر و زیباتر به نظر برسد.

ادامه مطلب ...