Blog

تفاوت تلویزیون ال ای دی با ال سی دیتقریبا از سال 1884 میلادی که تلویزیون اختراع گردید، به علت انتقال صوت و تصویر مورد توجه همگان قرار گرفت و سیر تکاملی آن به سمت تلویزیون های سیاه و سفید و بعد تلویزیون های رنگی شکل گرفت، تا جائی که این وسیله جزو جدا نشدنی زندگی مردم شده و عاملی مهم در امر سرگرمی و دستیابی به اخبار جهانی به حساب آمده اند. اولین تلویزیون رنگی به وسیله تکنولوژی‌های پردازش سیگنال دیجیتالی مجتمع، در سال ۱۹۸۳ به بازار عرضه شد.

ادامه مطلب ...

هر آنچه که باید درباره پایه تلویزیون بدانیدبشر از دیر باز همواره به دنبال زیبایی و راحتی بوده است. در این بین اختراعات و ابداعات زیادی صورت گرفته است تا بتوانند نیازهای مردم را تامین کنند.

تلویزیون یکی از بزرگترین و مهمترین اتفاقات زندگی بشر می تواند به شمار رود، چون انسان ها به کمک این وسیله نمایشی می توانند به هر نقطه این دنیا سفر کنند و از برنامه های رفاهی، خبری و ... آن استفاده و بهره بگیرند.

ادامه مطلب ...

4K - 8K زمان خرید تلویزیون ال ای دیپروژکتورهای سینمایی با کیفیت 4K از سال 2004 میلادی توسط شرکت سونی به بازار عرضه شد. اما نهایتا در سال 2012 این تکنولوژی به خاطر کیفیت و وضوح پخش بسیار عالی خود به خانه‌ ها نیز راه یافت . این نمایشگرها به علت ظرافت و باریکی خود، دارای زیبایی خیره کننده ای هستند و با هر نوع دکوراسیونی همخوانی دارند و باعث می شوند منزل شما بسیار مجلل تر و زیباتر به نظر برسد.

ادامه مطلب ...

OLED تلویزیون تخت یا تلویزیون منحنیبا وجود فن آورهای جدیدی که در تولید صفحات نمایشگر بوجود آمده و آپشنهای پیشرفته ی امروزی، یکی از عمده ترین ایراداتی که بر تلویزیون های صفحه تخت گرفته می شود، کمی زاویه دید در آن است زیرا به طور معمول برای تماشای تلویزیون های صفحه تخت معمولا باید روبروی این نمایشگرها نشست تا تصویری بهتر، از آن به چشم بخورد.

ادامه مطلب ...