نمایش بیشتر

براکت دیواری متحرک گازی با تنظیم ارتفاع مدل TWM-555A


موجودی: 1

امروزه تغییر زاویه دید و تنظیم ارتفاع تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی نیازی است که اغلب کاربران هم در منزل و هم در محل کار برای جلوگیری از گردن دردهای ناشی از زوایای دید غیر مستقیم ( ارگونومی ) تلویزیون و یا موارد زیر با آن مواجه می باشند.افزایش ار...برچسب ها: براکت دیواری, پایه دیواری تلویزیون, قیمت براکت دیواری, قیمت پایه متحرک دیواری, پایه متحرک ال ای دی, تلویزیون سامسونگ, پایه دیواری lcd, براکت سامسونگ, براکت دیواری متحرک, براکت مانیتور

امروزه تغییر زاویه دید و تنظیم ارتفاع تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی نیازی است که اغلب کاربران هم در منزل و هم در محل کار برای جلوگیری از گردن دردهای ناشی از زوایای دید غیر مستقیم ( ارگونومی ) تلویزیون و یا موارد زیر با آن مواجه می باشند.

افزایش ارتفاع تلویزیون جهت عدم دسترسی اطفال به تلویزیون

افزایش ارتفاع براکت تلویزیون هنگام تماشای آن از مکان های مختلف خانه ( آشپزخانه، پذیرایی و ... )

کاهش ارتفاع براکت دیواری تلویزیون هنگام بازی نو جوانان با Xbox, Play station و ...

تنظیم ارتفاع پایه مانیتور هنگام ارائه گزارشات در جلسات مدیریت و اطاق های کنفرانس

دید مستقیم با تنظیم ارتفاع براکت دیواری تلویزیون هنگام دراز کشیدن بر روی کاناپه، زمین و یا نشستن بر روی مبلمان


تغییر ارتفاع براکت دیواری تلویزیون متحرک تمام جهات TWM-555A با استفاده از تکنولوژی Gas Spring Indise یا گازی می باشد و کاربر می تواند به راحتی تلویزیون LED یا تلویزیون LCD خود را به هر وضعیتی که بخواهد ( بالا، پایین، چپ، راست، تنظیم فاصله از دیوار ) تغییر مکان دهد. همچنین می تواند تلویزیون خود را با فشار به پایین و یا زیر آن، تغییر ارتفاع دهد. از این رو پایه دیواری تلویزیون مدل TWM-555A ارگونومی ترین براکت دیواری تلویزیون های سامسونگ، ال جی، شارپ، سونی و ... می باشد که تا کنون عرضه گردیده است.

ارتفاع قابل تنظیم تلویزیون در این مدل 315mm می باشد.


نکته قابل توجه برای کاربران قبل از نصب

دیواری که این پایه روی آن نصب می شود باید محکم و مقاوم باشد. در صورتی که از استحکام دیوار خود اطمینان ندارید می توانید از یک صفحه فلزی که داخل پکیج پایه دیواری قرار دارد به جهت محکم نمودن دیوار استفاده نمایید، ابتدا صفحه فلزی را به دیوار وصل می نمایید و سپس پایه دیواری مدل TWM-555A را بر روی صفحه فلزی نصب نمایید.

به علت تغییر ارتفاع و کم و زیاد شدن فاصله نصب از دیوار، ممکن است تراز تلویزیون با تغییر مکان بهم بخورد و ... نگران نباشید! با یک پیچ قابل تنظیم که در پشت پایه تعبیه گردیده است می توانید تلویزیون را با آن به حالت تراز تنظیم نمایید.

این مدل براکت دیواری توانایی نصب انواع تلویزیون ال ای دی سامسونگ، سونی، ال جی، پاناسونیک و ... تا سایز "46 را دارا می باشد و در بعضی از مدل ها تا سایز "55 نیز قابل نصب می باشد ولی مشروط بر اینکه دارای حداکثر استاندارد VESA 400mm * 400mm و حداکثر وزن 20 کیلوگرم باشد.

مشخصات
سایز قابل استفاده "32 ~ "46
وزن قابل تحمل 21کیلوگرم
Tilt زاویه دید عمودی یا حرکت حول محور افقی X -2 ~ 10
Swivel زاویه دید افقی یا حرکت حول محور عمودی Y -90 ~ 90
Rotate حرکت چرخشی یا حرکت حول محور Z -3 ~ 3
کاربرد دیواری دارد
حداقل و حداکثر فاصله از محل نصب 58 ~ 555mm
VESA فاصله سوارخهای محل نصب LCD از یک دیگر 200X200mm 300X300mm 400X400mm
نوع جنس آهن
تجهیزات همراه (توضیحی ) راهنمای نصب + لوازم مخصوص نصب
کشور سازنده چین

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط