نمایش بیشتر

پایه رومیزی مانیتور LED/LCD مدل LDG-515


موجودی: پیش سفارش

پایه مانیتور LED , LCD رومیزی مدل LDG-515 را می توان بهترین پایه رومیزی دانست که نظر همه کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکتی که در این مدل وجود دارد بسیار زیاد و حتی می تواند قدری بیشتر از مدل مشابه خود یعنی پایه رومیزی مانی...برچسب ها: پایه مانیتور, مانیتور سامسونگ, پایه رومیزی مانیتور, پایه مانیتور ال ای دی, پایه رومیزی ال سی دی, پایه متحرک مانیتور, پایه مانیتور سامسونگ, مانیتور ال جی, مانیتور ایکس ویژن, مانیتور ایسوس

پایه مانیتور LED , LCD رومیزی مدل LDG-515 را می توان بهترین پایه رومیزی دانست که نظر همه کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکتی که در این مدل وجود دارد بسیار زیاد و حتی می تواند قدری بیشتر از مدل مشابه خود یعنی پایه رومیزی مانیتور LD-G باشد.

پایه رومیزی مانیتور LDG-515 توانایی نصب مانیتورهای سامسونگ، ال جی، ایکس ویژن و ... و همچنین تلویزیون هایی که دارای وزن سبکتری ( سایز کوچکتر از "27 ) هستند را دارد در صورتیکه مدل LD-G برای مانیتورهای با وزن سنگین تر طراحی گردیده است.پایه رومیزی مانیتور مدل هیدرولیکی LDG-515

پایه رومیزی مانیتور LDG-515 به کاربر اجازه می دهد که مانیتور ال ای دی یا ال سی دی خود را در حالت های دلخواه حرکت دهد و در همان حالت ( بدون استفاده از نگهدارنده های دیگر از قبیل ضامن یا قفل نگهدارنده ) در وضعیت مورد علاقه خود تنظیم و نگهداری نماید.

نصب مانیتورهای صنعتی با وزن سنگین تر از 10 و 20 کیلوگرم و یا تلویزیون های با سایز "32 بر روی پایه LDG-515 امکان پذیر می باشد.

مهمترین خصوصیات پایه های هیدرولیکی LD-G , LW-615 , F-80 که آنها را از دیگر مدل پایه ها متمایز ساخته است، نوع ساختار آنها می باشد که می توانند تغییر وضعیت قرار گرفتن LCD Monitor را فقط با فشار یک انگشت ایجاد نمایند و در هرجایی که کاربران انگشت خود را از روی مانیتور بر دارد LED Monitor در همان حالت بدون هیچ گونه حرکتی باقی خواهد ماند.

این  پایه می تواند بیشترین ارگونومی را داشته باشد زیرا کاربر قادر است بدون هیچ گونه محدودیتی، مانیتور خود را حرکت داده و یا زوایای دید را تغییر دهد.


مشخصات
سایز قابل استفاده 17" ~ 24"
وزن قابل تحمل 3 ~ 7 کیلو گرم
کاربرد چین
Tilt زاویه دید عمودی یا حرکت حول محور افقی X - 45 ~ 75
Swivel زاویه دید افقی یا حرکت حول محور عمودی Y 360
حداقل و حداکثر ارتفاع 515mm ~ 175mm
VESA فاصله سوارخهای محل نصب LCD از یک دیگر 75x75mm , 100x100mm
نوع جنس آلومینیوم
تجهیزات همراه (توضیحی ) راهنمای نصب + لوازم مخصوص نصب
استانداردهای کیفیت GS
موارد دیگر حداکثر طول بازو 590mm می باشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط