نمایش بیشتر

پایه هیدرولیکی رومیزی مانیتور مدل LDG-405


موجودی: 1

پایه مانیتور LED , LCD رومیزی مدل LDG-405 را می توان یکی دیگر از بهترین نوع پایه رومیزی دانست که نظر همه کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکت و تنظیم ارتفاع از مزایای این مدل می باشد که کاربر می تواند با پایه گازی مدل LDG-405 ...برچسب ها: مانیتور سامسونگ, پایه رومیزی مانیتور, پایه مانیتور ال ای دی, پایه رومیزی ال سی دی, پایه متحرک مانیتور, پایه دیواری تلویزیون, پایه مانیتور سامسونگ, پایه مانیتور, مانیتور ال جی, مانیتور ایکس ویژن, مانیتور ایسوس

پایه مانیتور LED , LCD رومیزی مدل LDG-405 را می توان یکی دیگر از بهترین نوع پایه رومیزی دانست که نظر همه کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکت و تنظیم ارتفاع از مزایای این مدل می باشد که کاربر می تواند با پایه گازی مدل LDG-405 سطح پایین مانیتور خود را به روی میز محل کار خود مماس نماید و از این رو از فضای بالای مانیتور خود به راحتی استفاده نماید به همین دلیل این مدل پایه مانیتور در طراحی داخلی منزل و یا دکوراسیون داخلی محل کار کاربرد دارد.
مزایای رومیزی هیدرولیکی مدل LDG-405

در بسیاری از موارد کاربران نیازمند این هستند که به طور همزمان تصویر مانیتور و صحنه روبروی خود را مشاهده نمایند ولی ابعاد و ارتفاع مانیتور مانع از آن می شود که این اتفاق بیافتد و باید برای مشاهده صحنه مقابل خود بخشی از مانیتور را در هر بار حرکت دهند.

با استفاده از پایه رومیزی LDG-405 کاربر می تواند با کاهش ارتفاع مانیتور به سطح میز و مماس نمودن قسمت پایینی ال سی دی یا ال ای دی با سطح میز و همچنین متمایل نمودن آن، کمترین مانع برای دیدن صحنه مقابل خود را داشته باشد و به طور همزمان تصویر ارائه شده در مانیتور خود و دید بسیار بیشتری از روبروی خود را نسبت به قبل داشته باشد.


پایه رومیزی مانیتور هیدرولیکی LDG-405

با توجه به حرکت 360 درجه این  پایه رومیزی مانیتور حول محور Y یا محور عمودی به راحتی میتوان در میز گردها از آن استفاده نمود و همچنین برای افرادی که می خواهند تصویر مانیتور خود را به ارباب روجوع نشان دهند مانند کافی نت ها، گزینه بسیار مناسبی است.

پایه رومیزی مدل LDG-405 توانایی نصب مانیتور سامسونگ، ال جی، ایکس ویژن و ... و یا تلویزیون هایی که دارای وزن سبکتری ( سایز کوچکتر از "26 ) هستند را دارد.

پایه رومیزی مانیتور LDG-405 به کاربر اجازه می دهد که مانیتور ال ای دی یا مانیتور ال سی دی خود را در حالت های دلخواه بیشتری حرکت دهد و در همان حالت بدون استفاده از نگهدارنده های دیگر از قبیل ضامن یا قفل نگهدارنده در وضعیت مورد علاقه خود تنظیم و نگهداری نماید.

مشخصات
سایز قابل استفاده 24" 32"
وزن قابل تحمل 2~10 9~21
Tilt زاویه دید عمودی یا حرکت حول محور افقی X -75 ~ 45
Swivel زاویه دید افقی یا حرکت حول محور عمودی Y -90 ~ 90
Rotate حرکت چرخشی یا حرکت حول محور Z 360 درجه
کاربرد دیواری دارد
حداقل و حداکثر فاصله از محل نصب H 390mm V 405mm
VESA فاصله سوارخهای محل نصب LCD از یک دیگر 75x75mm 100x100mm
تجهیزات همراه (توضیحی ) راهنمای نصب + لوازم مخصوص نصب
کشور سازنده چین

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط