معرفی

همانطور که می دانید امروزه فقط قرار دادن LCD MONITOR و یا LCD TV بر روی یک میز به جهت استفاده رایج نیست و هر چند که تولید کنندگان LCD MONITOR , LCD TV توانسته اند تا حدودی دربعضی از محصولات خود امکاناتی را فراهم سازند تا کاربران بتوانند آنها را در مکانهای مختلف استفاده نمایند ولی امکانات ارائه شده توسط تولید گنندگان بر روی محصولات خود کافی نیست ، زیرا اطلاع رسانی هر چه بهتر و دقیقتر در مکانهای خاص و استفاده بهینه از فضاهای محدود و همچنین رعایت اصول ارگونومی در دنیا به یک اصل غیر قابل انکار تبدیل شده که خود سبب گردیده تا کاربران لزوم استفاده بهینه از LCD TV و LCD MONITOR در مکانهای خاص را همیشه در ذهن خود داشته باشند که این مهم از عهده تولید کننده گان آنها خارج می باشد و خود سبب ایجاد صنعتی مستقل در دنیا گردیده است .

از این رو ملزومات نصب به کمک کاربران آمده اند تا کارآیی ها و توانمندی های خود را نمایان سازند . یکی دیگر از نکات بسیار مهم در استفاده ازملزومات نصب اینست که باعث رفع زوایای دید ناصحیح گردیده که خود بعنوان یکی از معضلهای بسیار مهم کاربرد LCD TV , LCD MONITOR برای کاربران می باشد . اینک با استفاده از پایه های فلزی علاوه بر ایجاد محیطی منظم و زیبا تر ، همچنین با رعایت اصول ارگونومیک کاربران نیز از نگرانی های خستگی چشم ، گردن و دیگرمواردی که باعث ناراحتی های جسمانی و روحی می شود مصون خواهند ماند .   

ما هم  امیداوریم با رعایت اصول یاد شده و انتخاب بهترین مدلها  سهم کوچکی در این مهم  داشته باشیم . باید اذعان داشت اتتخاب تک تک محصولات این گروه حاصل تلاشهای بدون وقفه و مداوم با تولید کنندگان متعبر دنیای این  صنعت از یکسو و تبادل نظر با کاربران اینگونه محصولات از سوی دیگر می باشد که نتیجه و  حاصل  آن تلاشها ، جمع آوری  کلکسیونی از بهترین ها  و کار آمدترین مدلها  از برترین و معتبرترین تولید کننده گان دنیای این صنعت  می باشد .

این کلکسیون با درک از نیازهای  فعلی و آتی کاربران  و همچنین با بالاترین استاندارد های بین الملی جمع آوری  شده و در یک مجموعه به شما سروران گرامی عرضه می گردد . ما همواره تلاش میکنیم تنوع و تعدد محصولات خود را بطور مداوم گسترده نماییم تا با محصولات  ارائه شده  محدودیت های فضا و مکانهای قابل استقاده  را از بین برده و همچنین باعث ایجاد نشاط و زیبایی محیط  شما باشیم . همواره مفتخر خواهیم بود که از نقطه نظرات و پیشنهادات شما سروران گرامی بی بهره نمانیم تا بتوانیم به یاری شما محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب به هموطنان عزیز عرضه نماییم.