نمایش بیشتر

پایه سقفی متحرک مانیتور ال سی دی مدل LC-245


این کالا موجود می باشد

پایه سقفی متحرک مانیتور ال سی دی کوتاه مدل LC-245کاربران بسیاری نیازمند نصب مانیتور ال ای دی LED  یا مانیتور ال سی دی LCD خود با کمترین فاصله به سقف می باشند که در این صورت پایه مانیتور سقفی LC-245  را می توان به آنها پی...


75,000تومان


برچسب ها: پایه سقفی پرژکتور, فروش پایه سقفی, پایه سقفی ال سی دی, پایه سقفی ال ای دی, پایه سقفی متحرک, پایه سقفی LCD, پایه سقفی تلویزیون, پایه سقفی سامسونگ, پایه سقفی, پایه سقفی سونی, پایه سقفی هوشمند, پایه سقفی ویدئو پروژکتور

پایه سقفی متحرک مانیتور ال سی دی کوتاه مدل LC-245

کاربران بسیاری نیازمند نصب مانیتور ال ای دی LED  یا مانیتور ال سی دی LCD خود با کمترین فاصله به سقف می باشند که در این صورت پایه مانیتور سقفی LC-245  را می توان به آنها پیشنهاد نمود.

این پایه توانایی چرخش به سمت چپ و راست Swivel  )حرکت حول محور ( Y تا 360 درجه و تغییر زوایایی دید Tilt  ) یا حرکت حول محور  X )  صفر تا 110 درجه را داراست .

از این مدل پایه مانیتور LED می توان به عنوان یکی از کاربردی ترین پایه های نصب انواع مانیتور سامسونگ ، ال جی ، ایکس ویژن و... بر روی میز کنفرانس استفاده نمود اما مشروط بر اینکه سایز استفاده شده کمتر از 20 اینج باشد .

یکی دیگر از موارد استفاده عمده پایه   LCD-245 اجازه نصب انواع مانیتور یا تلویزیون سامسونگ ، ال جی ، ایکس ویژن و... تا سایز "24 در زیر کابینت آشپزخانه ها ، قفسه های نصب شده در آزمایشگاه ، کتابخانه های شخصی و...  می باشد که در این صورت کاربران علاوه بر اینکه می توانند مانیتور یا تلویزیون خود با زاویه دلخواه به زیر قفسه ها یا کابینت نصب نمایند بلکه می توانند به راحتی از فضای زیرین آنها استفاده نمایند و در صورت عدم نیاز آن جهت ایجاد فضای بیشتر آن را به سمت سقف نصب شده جمع نمایند.

از دیگر کاربرد های این مدل پایه می توان به نصب برعکس بر روی میز ها اشاره نمود ، از این رو اپراتور به راحتی میتواند مانیتور خود را با حداقل ارتفاع به میز نصب نماید و دید کاملی از فضای مقابل خود را داشته باشد.

امکان نصب انواع مانیتور و تلویزیون های سامسونگ ، ال جی  ، ایکس ویژن و... تا سایز 24” بر روی پایه رومیزی و سقفی مانیتور مدل LC-245 مهیا می باشد مشروط به داشتن استاندارد VESA بر روی مانیتور یا تلویزیون می باشد.


تصویر شماتیک پایه سقفی متحرک مانیتور ال سی دی مدل LC-245

راهنمای نصب پایه ال سی دی مدل LC_245 :

جهت نصب هر نوع براکت دیواری تلویزیون و یا پایه سقفی محصولات LCDarm لطفا ابتدا صفحه سوالات متداول را مرور کنید و یا با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید راهنمای نصب را از صفحه محصولات مرتبط دانلود نمایید.

راهنمای کامل نصب پایه سقفی LC_245


مشخصات
سایز قابل استفاده " 25 ~ " 10
وزن قابل تحمل 8 کیلوگرم
Tilt زاویه دید عمودی یا حرکت حول محور افقی X 0 ~ + 110
Swivel زاویه دید افقی یا حرکت حول محور عمودی Y - 360 ~ + 360
Rotate حرکت چرخشی یا حرکت حول محور Z ندارد
کاربرد سقفی دارد
کاربرد دیواری دارد
کاربرد رومیزی دارد
VESA فاصله سوارخهای محل نصب LCD از یک دیگر 100x100 mm , 75x75 mm , 50x50 mm
نوع جنس آهن
تجهیزات همراه (توضیحی ) راهنما ی نصب + لوازم مخصوص نصب

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط