درباره ما

فروشگاه کامپیوتر دانا ازابتدای سال 1378 فعالیت تجاری خود را در مجتمع تجاری علاالدین آغاز نموده است و با همکاری مستمر بیش از  یک دهه با شرکتهای معتبر از یک سو و کاربران گرامی از سوی دیگر همیشه توانسته در صنعت آی تی  حضوری فعال داشته باشد .

حسن سابقه ی طولانی مدت ما خود گواه این مدعاست   

پایه  LCD/LED

فروشگاه دانا از سال 1385 با درک نیاز مبرم کاربران به جهت سهولت استفاده از مانیتورهای خود در مکانها مختلف و یا فضای های خاص و با رعایت اصول ارگونومی برای اولین بار اقدام به ارائه متنوع ترین پایه های نصب فلزی    LCD MONITOR , LED MONITOR , LCD TV , LED TV , PLASMA  نموده است و این گروه از محصولات را به سبد کالای خود اضافه نموده است . این فروشگاه  همواره تلاش نموده متنوع ترین و کاربردی ترین محصولات را عرضه نماید و هم اکنون بعنوان تخصصی ترین مرکز در این زمینه آمادگی ارائه خدمات می باشد . به جهت آشنایی هرچه بیشتر کاربران از نحوه استفاده و کاربرد پایه های فلزی و لزوم اطلاع رسانی هر چه بهتر و دقیقتر کاربرد این گونه محصولات ، اطلاعات بسیار جامعی در سایت  WWW.LCDARM.IR  قرار داده تا کاربران گرامی بتوانند بسهولت بدون در نظر گرفتن محدودیتهای زمان و مکان ، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند و از مزایا و کاربرد های محصولات ما بهرمند شوند .
اینک مفتخریم بعنوان اولین و تخصصی ترین مرکز عرضه پایه های نصب انواع مانیتور، تلویزیون، ویدئو پروژکتور، پلاسما، تبلت، آی پد، خدمتی حتی کوچک به کاربران گرامی جهت  رفع نیاز آنها داشته باشیم .