نمایش بیشتر

پایه نگهدارنده تبلت موبایل ماشین TS-5


موجودی: در انبار(موجود)

پایه نگهدارنده تبلت و موبایل ماشین TS-5هولدر موبایل یا هولدر تبلت هستم با بازوی نسبتا بلند و خاصیت انعطاف پذیر بسیار ،که توانایی نصب هر نوع گوشی هوشمند و تبلت های با سایز "7 تا "10دارم  و در هر زاویه دیدی که شما بخواهید می توانم موبایل و تلبت شم...


55,000تومان


برچسب ها: استند تبلت, پایه تبلت, هولدر تبلت, نگهدارنده رومیزی تبلت, فروش هولدر تبلت, نگهدارنده تبلت, پایه رومیزی تبلت, نگهدارنده تبلت خودرو, نگهدارنده تبلت برای ماشین, نگهدارنده گوشی, پایه گوشی موبایل, هولدر موبایل

پایه نگهدارنده تبلت و موبایل ماشین TS-5


هولدر موبایل یا هولدر تبلت هستم با بازوی نسبتا بلند و خاصیت انعطاف پذیر بسیار ،که توانایی نصب هر نوع گوشی هوشمند و تبلت های با سایز "7 تا "10دارم  و در هر زاویه دیدی که شما بخواهید می توانم موبایل و تلبت شما را نگه دارم.

از یک طرف به شیشه ماشین و از طرفی دیگر بر روی داشبور ماشین دارای نگه دارنده ای  هستم که کمک بسیار زیادی برای ثابت نگه داشتن گوشی و یا تبلت می کند.

با چرخش گیره نگهدارنده ام شما می توانید از گوشی یا تبلت خود بصورت افقی و یا عمودی استفاده نمایید.

  • پیشنهاد می کنم برای ایستایی بیشتر قسمت انتهایی محل نصب موبایل و یا تبلت خود را روی داشبورد قرار دهید تا حین گذر از خیابانهای پر از دست انداز شرمنده شما نشوم.


 


عکس پایه نگهدارنده تبلت و آی پد و گوشی موبایل پایه نگهدارنده تبلت موبایل ماشین TS-5

پایه تبلت TS-5  مدلبرای ماشین هایی که دارای جلو داشبورد بلندتری می باشند بسیار مناسب می باشد. هولدر نگهدارنده تبلت  TS-5دارای یک تبدیل برای موبایل نیز می باشد به طوری که با تعویض آن کاربر می تواند موبایل خود را بر روی آن نصب نمایید.


دانلود PDF آخرین نسخه کاتالوگ محصولات  LCDarm


مشخصات
کاربرد پایه نگهدارنده تبلت موبایل ماشین
نوع جنس پلاستیک و فلز
موارد دیگر سایز "1+H84:N850 - "7 با دوپایه نگهدارنده شیشه ای و داشبورد به همراه هلدر موبایل اضافی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط