نمایش بیشتر

پایه رومیزی مانیتور LED , LCD مدل LD-G


موجودی: در انبار

پایه مانیتور رومیزی LED , LCD مدل LD-G را می توان یکی از بهترین پایه های رومیزی مانیتور دانست که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکتی که در این مدل وجود دارد بسیار زیاد است که حتی در بعضی موارد قدری بیشتر از مدل...


0تومان


پایه مانیتور رومیزی LED , LCD مدل LD-G را می توان یکی از بهترین پایه های رومیزی مانیتور دانست که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است. انعطاف پذیری و گستردگی حرکتی که در این مدل وجود دارد بسیار زیاد است که حتی در بعضی موارد قدری بیشتر از مدل مشابه خود، LDG-515 می باشد. این پایه رومیزی Monitor / TV توانایی نصب مانیتور سامسونگ، ال جی، ایکس ویژن و ... و یا تلویزیون هایی که دارای سایز کوچکتر از "26 هستند را داراست.نمای کلی از پایه مانیتور LD-G

پایه رومیزی مانیتور مدل LD-G

پایه LD-G به کاربر اجازه می دهد که نمایشگر خود را در حالتهای دلخواه حرکت دهد و در همان حالت بدون استفاده از نگهدارنده های دیگر از قبیل ضامن یا قفل نگهدارنده در وضعیت مورد علاقه خود تنظیم و نگهداری نماید.

مهمترین خصوصیات پایه هیدرولیکی LDG-515 , LD-G , LW-615 که آنها را از دیگر مدل پایه ها متمایز ساخته است نوع ساختار آنها می باشد که می توانند تغییر وضعیت قرار گرفتن مانیتور LCD  را فقط با فشار یک انگشت ایجاد نماید و در هر جایی که کاربر انگشت خود را از روی مانیتور بر دارد در همان حال بدون هیچ گونه حرکتی باقی خواهد ماند از این رو این پایه ها می توانند بیشترین ارگونومی را داشته باشند زیرا کاربر می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی مانیتور خود را حرکت و یا زوایای دید را تغییر دهد.


سایز بازوها و زاویه چرخش پایه مانیتور مدل LD-G


راهنمای نصب پایه رومیزی مانیتور گازی LD-G

نصب تمامی محصولات LCD arm بسیار ساده می باشد که شما می توانید جهت رهنمایی نصب این پایه مانیتور به صفحه نحوه نصب پایه رومیزی مانیتور گازی مدل LD-G مراجعه نمایید.


اندازه بازوهای پایه رومیزی مانیتور مدل LD-G

مشخصات
سایز قابل استفاده 22"
وزن قابل تحمل 10 Kg
Tilt زاویه دید عمودی یا حرکت حول محور افقی X -50 ~ + 140
Swivel زاویه دید افقی یا حرکت حول محور عمودی Y 360
کاربرد سقفی ندارد
کاربرد دیواری ندارد
کاربرد رومیزی دارد
حداقل و حداکثر ارتفاع 0 ~ 400 H,590 L
VESA فاصله سوارخهای محل نصب LCD از یک دیگر 100x100 mm , 75 x 75 mm
قابلیت نصب با مدلهای دیگر
استانداردهای کیفیت

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط