خدمات


 مشاوره رایگان

از کاربران گرامی تقاضا می گردد در صورت نیاز به مشاوره رایگان و راهنمایی در ساعات اداری با تلفن  09015105059   تماس حاصل نمایند تا با راهنمایی کارشناسان ما و انتخابی مناسب ، بیشترین کارایی را از محصول مورد نظر خود داشته باشند .


 راهنمایی نصب

  پس از تهیه محصولات ما در صورت نیاز به نصب خواهشمند است در ساعات اداری با شماره تلفن 09015105059   تماس حاصل نمایید


خدمات چگونه تلویزیون را به دیوار وصل کنیم. 66714959

همان طور که می دانیم در ساختمان های مسکونی و یا شرکت های تجاری ، اداری ، بیمارستان ها ، مطب و ... و یا حتی در فروشگاه ها از تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی جهت نمایش و تبلیغ محصولات استفاده می شود و تلویزیون یکی از ملزومات هر ساختمان به حساب می آید پس به واسطه ی استفاده مداوم از انواع تلویزیون ها ، باید مکانی استاندارد و مناسب از جهت پزشکی (ارگونومی) و زیباشناسی انتخاب نماییم.

در مورد جایگاه تلویزیون باید به محل قرار گیری مبلمان ، میز نهارخوری و یا آشپزخانه توجه داشت. در واقع برای طراحی منازل و یا دکوراسیون داخلی ، ابتدا به محل قرار گرفتن تلویزیون توجه نموده و سپس مبلمتان را بر اساس آن قرار می دهند. اگر تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی خود را در مقابل پنجره قرار دهید ، روشنایی بر روی صفحه نمایشگر ایجاد می شود و دید درستی نسبت به صفحه نمایشگر نخواهید داشت.

جهت نصب تلویزیون در آشپزخانه ، می توانید آن را مابین کابینت و در راستای اجاق گاز نصب نمایید تا با کمترین حرکت سر ، دید درستی نسبت به صفحه نمایشگر داشته باشید. ارتفاع قرارگیری تلویزیون سلیقه ای می باشد و پایه های دیواری مخصولات LCD arm با داشتن بازو های متحرک این امکان را به شما می دهد تا ارتفاع تلویزیون را با توجه به نیاز خود تعیین نمایید. نصب تلویزیون ال سی دی به دیوار نیازمند توانایی فنی و مهارت می باشد پس اگر توانایی و دانش ازم را ندارید ، اقدام به نصب نفرمایید. باید به تراز بودن پایه دیواری توجه داشته باشید و هرگز جهت نصب پایه های دیواری ال سی دی به روی دیوار از میخ استفاده نکنید و از ملزومات تعبیه شده در جعبه براکت دیواری استفاده نمایید.

برخی از خریداران با توجه به فضای ساختمان ، ترجیح می دهند تلویزیون ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی و یا پلاسما با سایز بزرگتر تهیه نمایند. پس بهتر است برای نصب این گونه نمایشگر ها به دیوار از پایه های مقاوم تر و با قابلیت بیشتر استفاده نمایند. LCD arm برای این منظور پایه هایی زیبا (جهت اتصال تلویزیون از سایز 26 اینچ تا 65 اینچ) و با دوام طراحی نموده و در اختیار شما قرار می دهد در صفحه مخصوص کالا ها می توانید براکت های ثابت و متحرک و یا پایه های مقاوم و با کارآیی بالا را ملاحظه بفرمایید.