طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500 به دیوار :

مشخصات فنی:

وزن محصول : 4.4 کیلوگرم                         سایز قابل استفاده: از 17 اینچ تا 55 اینچ                         وزن قابل تحمل : 30 کیلوگرم

زاویه قابل تغییر : از 5- درجه تا 15+ درجه                                         فاصله از دیوار : 90 میلیمتر تا 500 میلیمتر

توجه داشته باشید که برای نصب براکت به دیوار از قطعات معیوب استفاده ننمایید و حتما از قطعات مناسب استفاده کنید. از قرار دادن تلویزیون سنگین تر از وزن ذکر شده برروی این مدل براکت تلویزیون خودداری فرمایید.

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

1- از پایه دیواری جهت مشخص نمودن جای پیچ ها استفاده نمایید و بعد از مشخص نمودن جای پیچ ها سه سوراخ به عمق 50 میلیمتر و قطر 10 میلیمتر ایجاد نمایید. دقت کنید که پیچ ها در یک خط عمودی قرار داشته باشند. سپس رولپلاک ها را درون سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار برابر نمایید.

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

2- در این مرحله توسط سه پیچ خودکار که در جعبه قرار داشته است ، پایه دیواری را نصب نموده و آن را محکم نمایید. توجه داشته باشید که مانند شکل ،دستگیره باید به سمت بالا قرار داشته باشد.

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

3- پس از نصب براکت بر روی دیوار، قاب پشت تلویزیون را توسط پیچ های مناسب و همچنین با کمک واشر تخت و بوش پلاستیکی به پشت نمایشگر متصل نمایید. ترتیب قرار گرفتن قطعات را مانند شکل زیر رعایت فرمایید. حتما بوش پلاستیکی را بین تلویزیون و قاب قرار دهید.

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

4- سپس همانطور که در شکل زیر نمایش داده شده است، می توانید تلویزیون را بر روی پایه دیواری قرار دهید

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

5- در مرحله آخر بعد از قرار دادن کامل نمایشگر بر روی براکت دیواری، توسط دو پیچ مناسب، قاب براکت تلویزیون lcd را در محل خود محکم نمایید. براکت دیواری می تواند به سمت چپ و راست و یا به سمت بالا و پایین با توجه به زوایای نمایش داده شده در شکل حرکت کند.

طریقه نصب براکت دیواری تلویزیون TWM-500

نکته: جهت نصب پایه دیواری تلویزیون، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون یا مانیتور خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.