روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

مشخصات فنی:

وزن پایه دیواری مانیتور : 1/8 کیلوگرم؛          سایز تصویر نمایشگر: از 15 اینچ تا 37 اینچ؛          وزن قابل تحمل : 30 کیلوگرم؛          زاویه قابل تنظیم حول محور عمودی : 30- درجه تا 30+ درجه؛           زاویه قابل تنظیم حول محور افقی : 15- درجه تا 15+ درجه؛          فاصله از دیوار: 90 میلیمتر؛

توجه داشته باشید که دیوار و یا سطح نصب پایه دیواری تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی باید قادر به تحمل وزن پایه و نمایشگر را داشته باشد ، در غیر این صورت ساختار محل نصب باید تقویت گردد. برای نصب این مدل از پایه به دو نفر نیازمند می باشیم و عدم استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی و ابزارهای لازم موجب بروز صدمات و جراحات جدی می گردد. این محصول جهت نصب بر روی دیوار آجری و یا دیوار های بتنی طراحی گردیده است. هیچ گاه تلویزیونی با وزن بیشتر از وزن ذکر شده بر روی پایه دیواری (براکت دیواری) تلویزیون نصب ننمایید زیرا امکان خرابی محصول یا باعث بروز صدمات انسانی می گردد.

لطفا قبل از اقدام به نصب براکت تلویزیون ال ای دی به روی دیوار ، دستور العمل و راهنمایی هر بخش را به طور کامل خوانده و سپس اقدام به نصب نمایید. در صورت عدم درک به طور کامل و یا قسمت هایی از دستورالعمل ، لطفا با یک نصاب حرفه ای جهت نصب تماس حاصل فرمایید.


روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 1 : ابتدا محل مورد نظر را انتخاب نمایید و مطمئن شوید که قدرت لازم جهت نگهداری مانیتور ال سی دی و پایه دیواری مانیتور LED را داراست. از پایه دیواری مانیتور ال ای دی کمک بگیرید و محل پیچ ها را مانند شکل زیر علامت بزنید. به تراز بودن پایه و فاصله مناسب براکت دیواری مانیتور از زمین توجه داشته باشید. سپس جای پیچ ها را دریل کنید به طوری که سوراخ هایی به عمق 50 میلیمتر و قطر 8  میلیمتر ایجاد شود . رولپلاک ها را داخل سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار یکسان نمایید.

روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 2 : براکت دیواری مانیتور را بر روی دیوار قرار داده و با دو پیچ و واشر مناسب پایه دیواری مانیتور ال ای دی یا مانیتور ال سی دی را در جای خود محکم نمایید.

روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 3 : همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید ، در این مرحله می توانید پوشش های پلاستیکی را به جهت زیبایی و محافظت از پایه دیواری مانیتور ال ای دی بر روی آن قرار داده و در جای خود محکم نمایید.

روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 4 : در این مرحله براکت ثابت مانیتور را با استفاده از پیچ ها و واشر های مناسب به پشت مانیتور خود متصل نمایید. باید توجه داشته باشید که پیچ ها را به طور متقارن به پشت مانیتور متصل نمایید.

تصویر روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 5 : در این مرحله از نصب پایه دیواری متحرک مانیتور ال ای دی ، می توانید مانیتور را بر روی پایه نصب شده بر روی دیوار آویزان نمایید. این مرحله از نصب را با احتیاط کامل انجام دهید.  می توانید از تصویر زیر به عنوان راهنما استفاده نمایید.

عکس روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

گام 6 : می توانید با توجه به اندازه زوایای قابل تغییر این مدل از پایه دیواری متحرک ، نمایشگر خود را به حالت دلخواه تنظیم نمایید و سپس با استفاده از دستگیره روی پایه دیواری ، آن را در جای خود ثابت نگه دارید.

روش نصب پایه متحرک دیواری مانیتور TWM-90 به دیوار

محلی از دیوار را انتخاب نمایید که محکم و سفت باشد و تحمل 30 کیلوگرم وزن را داشته باشد. شما باید جهت نگهداری و کارکرد صحیح LCD arm ، هر دو ماه یک بار آن را کامل چک نمایید و برای تمیز کردن آن هرگز از پارچه های خیس و یا مرطوب استفاده نکنید همچنین از محصولات LCD arm در محیط های مرطوب استفاده ننمایید.

جهت نصب پایه دیواری تلویزیون، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون یا مانیتور خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.