روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260

روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260

لطفا قبل از اقدام به نصب پایه دیواری ال سی دی به دیوار ، دستورالعمل نصب را به دقت مطالعه فرمایید.

مشخصات فنی:

سایز قابل استفاده: از 26 اینچ تا 40 اینچ                         وزن قابل تحمل : 50 کیلوگرم                            زاویه قابل تغییر افقی : از 5- درجه تا 10+ درجه                        زاویه قابل تغییر افقی : از 3- درجه تا 3+ درجه                                زاویه چرخش: از 90- درجه تا 90+ درجه                فاصله از دیوار : 50 میلیمتر تا 260 میلیمتر

توجه داشته باشید که برای نصب پایه ال سی دی به دیوار از قطعات معیوب استفاده ننمایید و حتما از قطعات مناسب استفاده کنید. از قرار دادن تلویزیون ال سی دی سنگین تر از وزن ذکر شده برروی این مدل براکت دیواری تلویزیون خودداری فرمایید.


آموزش تصویری روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260

قبل از نصب براکت دیواری حتما دستورالعمل روش نصب را به دقت مطالعه بفرمایید. مطمئن شوید که محل نصب پایه از استحکام لازم جهت نصب ال ای دی به دیوار برخوردار باشد. سپس پایه را از صفحه فلزی جدا نموده و بر روی دیوار در جهت مناسب قرار دهید. محل پیچ ها را مشخص کرده و با دریل سوراخ هایی با عمق 70 میلیمتر و قطر 10 میلیمتر ایجاد نمایید. باید از تراز بودن پایه اطمینان حاصل نمایید. سپس رولپلاک ها را داخل سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار یکسان نمایید. پایه را با کمک پیچ و مهره های مناسب در جای خود محکم نمایید.

عکس روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260

توجه داشته باشید که این مدل پایه دیواری تلویزیون را بر روی داربست چوبی نیز می توانی نصب نمایید اما باید از محل دقیق داربست چوبی اطلاع داشته باشید تا پایه را در جایی نصب نمایید که استحکام لازم را داشته باشد. جهت نصب این پایه دیواری ال سی دی بر روی داربست چوبی باید سوراخ هایی با عمق 70 میلیمتر و قطر 5 میلیمتر ایجاد نمایید و جهت نصب براکت دیواری تلویزیون دیگر نیازی به استفاده از رولپلاک نخواهید داشت.

تصویر روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260

در این مرحله از نصب پایه دیواری ال ای دی همانطور که در شکل زیر ملاحظه می فرمایید می توانید صفحه فلزی را در پشت نمایشگر ال سی دی یا ال ای دی خود وصل نمایید. این مدل از پایه دیواری تلویزیون جهت اتصال به نمایشگر های تخت و یا نمایشگر های منحنی مناسب می باشد و برای هر یک از آن ها باید از پیچ ها و مهره های مناسب خود استفاده نمایید.

روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260


روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260 به دیوار


روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260 روی دیوار


روش اتصال پایه دیواری متحرک تلویزیون مدل TWM-260