راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65

راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65

مشخصات فنی پایه دیواری تلویزیون ال سی دی مدل Lw-65:

وزن:0/78 کیلوگرم                    سایز قابل استفاده از 10 تا  25 اینچ                    وزن قابل تحمل : 15 کیلوگرم

زاویه قابل تغییر افق : از +20 تا -20                    زاویه قابل تغییر عمودی : از +15 تا -15                    فاصله از دیوار: 65 میلیمتر

توجه: هرگز از قطعات معیوب و یا نامناسب جهت نصب پایه تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون پلاسما  و یا انواع تلویزیون سونی ، سامسونگ ، ال جی ، شارپ و ... به دیوار استفاده نفرمایید زیرا باعث صدمه رساندن به پایه دیواری تلویزیون و یا صدمه دیدن تلویزیون ال سی دی و یا تلویزیون ال ای دی شما خواهد شد. لطفا در استفاده ی این مدل پایه دیواری تلویزیون ال ای دی برای تلویزیون های سنگین تر از وزن ذکر شده استفاده ننمایید. توجه داشته باشید که نصب غیر اصولی براکت دیواری تلویزیون بر روی دیوار باعث صدمه دیدن می شود و در صورت امکان این کار توسط نصاب ماهر براکت دیواری تلویزیون انجام شود تا از ورود صدمه به تلویزیون ال سی دی و یا پایه دیواری تلویزیون ال ای دی جلوگیری شود..

راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65 نحوه نصب پایه تلویزیون بر روی دیوار

1- ابتدا محل مناسب اتصال پایه تلویزیون ال سی دی به دیوار را از نظر ارتفاع مناسب براکت دیواری از زمین انتخاب نمایید. سپس از قاب فلزی پایه تلویزیون ال سی دی جهت مشخص نمودن جای پیچ ها استفاده نموده و محل آنها را علامت بزنید. سپس چهار سوراخ به قطر 8 میلیمتر و عمق 50 میلیمتر در دیوار محکمی ایجاد نمایید و سپس 4 عدد رولپلاک را درون سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار برابر نمایید.

راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65

2- پس از قرار دادن پایه ی LCD بر روی دیوار آن را توسط چهار پیچ در جایی که از قبل تعیین نموده اید مانند شکل زیر محکم نمایید.

راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65

3- نمایشگر ال سی دی یا ال ای دی و یا تلویزیون پلاسمای خود را روی صفحه فلزی قرار داده و با پیچ مناسب آن را به پایه نگهدارنده تلویزیون ال ای دی محکم نمایید و پس از محکم نمودن ، آن را در وضعیت مناسب جهت دید خود تنظیم کرده و با آچار مخصوص ( آلن ) ثابت نمایید.

راهنمای نصب تلویزیون به دیوار با پایه LW-65

هرگز پایه دیواری را با دستمال نم دار و یا خیس تمیز نکنید و آن را فقط با یک پارچه خشک تمییز نمایید و هر از گاهی از صحت کار کردن آن و هر دو ماه یک بار از محکم بودن پیچ ها اطمینان حاصل نمایید.

نکته: جهت نصب پایه دیواری تلویزیون LCD/LED به روی دیوار، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی ، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون به دیوار اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون ال سی دی و یا مانیتور ال ای دی خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.