راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385 به روی دیوار


راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

1- دو عدد سوراخ عمودی بر روی دیوار به قطر 8 میلیمتر و عمق 50 میلیمتر ایجاد نمایید. حتما سوراخ های ایجاد شده در یک خط عمودی باشند. سپس دو رولپلاک را درون سوراخ ایجاد شده قرار دهید و با سطح دیوار یکی کنید.

راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

2- پایه LCD را بر روی سوراخ های ایجاد شده قرار دهید و آن را توسط دو عدد پیچ مطابق شکل زیر به دیوار نصب نمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

3- در این مرحله LCDخود را از پشت به قسمت ستاره ای شکل پایه LCD نصب نموده و آن را با 4 پیچ مناسب به همراه واشر محکم نمایید. برای نصب این مرحله ممکن است به دو نفر نیاز داشته باشید.

راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

4- سپس تغییر مکان، زاویه افقی و عمودی LCDخود را تنظیم نموده تا جایی که بهترین حالت دیدن تصویر برای شما ایجاد شود و سپس از آچار آلن جهت ثابت نگه داشتن وضعیت کنونی برای همیشه استفاده نمایید.

توجه: هنگام تغییر زاویه یا تغییر مکان لطفا مراقب کاهش یا افزایش طول کابل ها باشید.

راهنمای نصب پایه دیواری متحرک LCD مدل LW-385

توجه: محلی از دیوار را انتخاب نمایید که محکم و سفت باشد و تحمل وزن پایه دیواری تلویزیون و نمایشگر را داشته باشد. شما باید جهت نگهداری و کارکرد صحیح LCD arm ، هر دو ماه یک بار آن را کامل چک نمایید و برای تمیز کردن آن هرگز از پارچه های خیس و یا مرظوب استفاده نکنید همچنین از LCD arm در محیط های مرطوب استفاده ننمایید.

بازگشت به صفحه محصول پایه دیواری متحرک ال سی دی مدل LW-385

نکته: جهت نصب پایه دیواری تلویزیون، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون یا مانیتور خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.