راهنمای نصب پایه مانیتور روی دیوار مدل LW-125

راهنمای نصب پایه مانیتور روی دیوار مدل LW-125

مشخصات فنی پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

وزن محصول: 1.2کیلوگرم          سایز قابل استفاده از : 15 اینچ تا 24 اینچ           حداکثر وزن قابل تحمل : 15 کیلوگرم         زاویه قابل تغییر افقی : +90° تا -90°          زاویه قابل تغییر عمودی : +45° تا -45°           فاصله از دیوار : 125 میلیمتر

جهت نصب پایه مانیتور روی دیوار هرگز از قطعات معیوب و یا با مشخصات فنی دیگر استفاده ننمایید و حتی المقدور نصب پایه مانیتور به دیوار توسط نصاب ماهر صورت گیرد. توجه داشته باشید که نصب غیر اصولی پایه مانیتور ال ای دی به روی دیوار باعث صدمه دیدن پایه مانیتور LED و یا مانیتور ال سی دی خواهد شد. لطفا قبل از نصب ، دستورالعمل نصب پایه مانیتور ال سی دی به دیوار را به دقت ملاحظه فرمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

1- این پایه برای مانیتور های سامسونگ ، سونی ، ال جی ، ایسوس و ... در صورتی که قابلیت نصب پایه را دارا باشند یعنی از استادارد VESA پشتیبانی نمایند مناسب می باشد. جهت نصب پایه مانیتور ال ای دی به دیوار ابتدا محل مناسب را از نظر ارتفاع پایه مانیتور ال ای دی از زمین انتخاب نمایید و سپس چهار سوراخ به قطر 8 میلیمتر و عمق 50 میلیمتر در دیواری که استحکام لازم را جهت نگهداری پایه و مانیتور داشته باشد ، ایجاد می کنید. سپس 4 عدد رولپلاک را درون دیوار قرار می دهید و با سطح دیوار یکی می کنید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

2- در این مرحله از نصب پایه دیواری مانیتور به روی دیوار ، صفحه فلزی را مطابق شکل زیر ، به دیوار نصب نموده و آن را با چهار پیچ مخصوص همراه واشر محکم نمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

3- قاب فلزی را بر روی قسمت پشت LCD متصل نموده و مانند شکل زیر توسط چهار پیچ مناسب به همراه واشر محکم نمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

4- LCDرا به همراه قاب فلزی نصب شده روی آن بر روی پایه دیواری مانیتور ال ای دی نصب نمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

5- برای جلوگیری از بیرون آوردن غیر مجاز مانیتور  LCD از قسمت کشویی ، از دو عدد پیچ که در زیر صفحات فلزی تعبیه شده استفاده می شود که باید آن ها را محکم نمایید.

راهنمای نصب پایه دیواری مانیتور مدل LW-125

بازگشت به صفحه محصول پایه دیواری مانیتور LW-125

نکته: جهت نصب پایه دیواری تلویزیون ال سی دی و یا پایه مانیتور ال ای دی به روی دیوار ، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب براکت دیواری تلویزیون ال سی دی و یا پایه دیواری مانیتور ال ای دی  اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری مانیتور و یا پایه دیواری تلویزیون را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما و یا انواع مانیتور ها بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون ال سی دی و یا مانیتور ال ای دی خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.