آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 به طور کامل :

مشخصات فنی پایه دیواری تلویزیون TWM-310:

وزن محصول : 3 کیلوگرم                    سایز قابل استفاده از 17 اینچ تا 55 اینچ                    وزن قابل تحمل : 30 کیلوگرم

زاویه قابل تغییر افق : از 20+ تا 20-                    زاویه قابل تغییر عمودی : از 15+ تا 15-                    فاصله از دیوار : 80 تا 310 میلیمتر

توجه : نصب براکت تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی به دیوار باید توسط نصاب و یا افراد ماهر صورت گیرد و شرکت در مقابل صدمه وارده ناشی از نصب پایه تلویزیون روی دیوار توسط افراد ناشی و ناوارد پاسخگو نخواهد بود. این مدل از پایه دیواری LCD/PLASMA نباید بر روی داربست چوبی نصب شود که استحکام لازم را ندارد. جهت جلوگیری از صدمه دیدن LCDو یا پایه دیواری تلویزیون از قرار دادن ال سی دی های سنگین تر از وزن MAXبر روی این محصول خود داری نمایید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 آموزش نصب براکت دیواری


1- جهت نصب پایه دیواری تلویزیون بر روی دیوار ابتدا دو پیچ در سمت چپ و راست قاب براکت دیواری تلویزیون ال سی دی را مانند شکل زیر باز نمایید و قاب را از پایه جدا کنید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310

2- از این مدل براکت متحرک دیواری تلویزیون می توانید برای نصب تلویزیون ال ای دی و یا تلویزیون ال سی دی خود بر روی دیوار های بتنی ، آجری و یا سنگ استفاده نمایید. پایه را روی دیوار قرار دهید و از تراز استفاده نمایید تا از هم تراز بودن پایه تلویزیون LCD/LED مطمئن شوید. سپس دو علامت در بالا و پایین پایه برای مشخص کردن جای پیچ ها بزنید. سپس دیوار بتنی و یا سنگی یا آجری را با دریل تا عمق 50 میلیمتر دریل نمایید و دو رولپلاک را درون سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار برابر نمایید. در مرحله بعد همانند شکل زیر توسط پیچ ها و واشر تخت پایه تلویزیون LCD را روی دیوار محکم نمایید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 راهنمای نصب براکت تلویزیون بر روی دیوار

جهت نصب پایه تلویزیون LCD بر روی داربست چوبی : ابتدا محل داربست چوبی را شناسایی کنید. سپس از پایه دیواری مانیتور جهت تراز نمودن و علامت زدن جای پیچ ها استفاده کنید. دو سوراخ به عمق 50 میلیمتر و قطر 5 میلیمتر توسط دریل ایجاد نمایید. سپس توسط دو پیچ (A) و مهره (E)پایه دیواری تلویزیون ال سی دی را نصب و محکم نمایید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 نحوه نصب پایه تلویزیون به چوب

3- در این مرحله از نصب براکت دیواری تلویزیون بر روی دیوار دو پوشش پلاستیکی را در دو طرف پایه دیواری ال سی دی قرار دهید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 نصاب براکت دیواری

4- در این مرحله مانند شکل زیر با استفاده از بوش پلاستیکی و واشر مربعی و پیچ های مناسب محل مناسب را روی LCD مشخص کرده و قاب TV را در پشت تلویزیون LED خود نصب نمایید. توجه داشته باشید که بوش پلاستیکی را بین تلویزیون و قاب قرار دهید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310 نحوه نصب

5- ابتدا قاب تلویزیون را در قسمت بالای پایه دیواری تلویزیون قرار دهید و سپس به آرامی به سمت پایین هدایت کنید تا زمانی که قاب به طور کامل در جای خود قرار گیرد. در انتها پیچ های سمت چپ و راست تلویزیون را محکم نمایید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310

6- نمایشگر را با توجه به زوایای نمایش داده شده در شکل و با توجه به نیاز خود تنظیم نمایید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310

7- این مدل از براکت دیواری LCD دارای قابلیت جمع کننده کابل می باشد . در هنگام تنظیم صفحه نمایش به موقعیت کابل توجه داشته باشید.

آموزش نصب پایه متحرک دیواری تلویزیون TWM-310

نکته: جهت نصب پایه دیواری تلویزیون به دیوار، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.

توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از براکت ها ( پایه نصب دیواری ) محصول LCD arm قابلیت تغییر ارتفاع و تغییر زاویه افقی و عمودی را به راحتی فراهم ساخته است.

تهویه هوا به خصوص برای تلویزیون های پلاسما بسیار مهم می باشد و از نصب تلویزیون یا مانیتور خود در بالای رادیاتور شوفاژ و در نزدیکی شومینه و یا بخاری جداً خودداری نمایید.